Menu
Your Cart


VOOPOO MARKA

Marka: VOOPOO MARKA Marka: Elektronik Sigara
VOOPOO Drag 2 MOD ile şık ve kompakt TC Kutusu MOD olan renkli reçine görünüm . Çift 18650 pil ile güçlendirilmiş, 177W’lık güçlü bir çıktı üretebiliyor. Drag 2 MOD, toz, sıvı veya yanmayı engellemek için V0 sınıfı bir yangına dayanıklı köprü ile sabitlenen GENE.FIT çipini k..
390,00TL
Marka: VOOPOO MARKA Marka: Pod Mod System
Drag Nano Pod Kit, GENE Pod Yongasetini kullanan nefes sensörlü hepsi bir arada başlangıç pod sistem kiti şanına yakışır Drag serisi ile sağlam, güçlü, ergonamik, tarz ve güvenlik adına en iyi donanımı bir araya getiren Drag Nano Pod Sistemi dahili hızlı şarj edilebilir 750mAh pil gücü ve 1ml e liki..
320,00TL
Marka: VOOPOO MARKA Marka: Pod Mod Kartuş
VooPoo DRAG Nano Pod Kartuş 4'lü PaketDRAG Nano Pod Kartuş,  Voopoo Drag Nano Pod Mod ile kullanılmak üzere üretilmiş pod kartuşlar tekrar likit doldurulabilir özelliktedir. Uzun ömürlü yedek bobin başlıkları ile sıkı bir MTL içim deneyimi için 1.8ohm dirence sahip kartuşlar 1.0 ml li..
145,00TL
Marka: VOOPOO MARKA Marka: Pod Mod System
Find S Trio Kit, DL ve MTL içim yapabilmeye imkan sunan geniş e likit tankı ve pil gücüne sahip Voopoo markasının en yeni pod sistem elektronik sigara kit modeli Find S Trio Gene Trio Chipset ile gelen işlem gücü sayesinde anlık keskin vaping deneyimini 6 ila 23 watt ateşleme gücü ile sağlar. 1200mA..
300,00TL
Marka: VOOPOO MARKA Marka: Pod Mod Kartuş
FIND S TRIO Pod Kartuş, VooPoo markasının DL ve MTL içim sunan Pod Sistem Elektronik Sigara cihaz modeli Find S Trio Pod Mod ile kullanılmak üzere tasarlanmış değiştirilebilir ve tekrar doldurulabilir yedek pod kartuşlarıdır.  Gıda sınıfı sert plastikten üretilen bölmelerin e likit kapasitesi 3..
95,00TL
Marka: VOOPOO MARKA Marka: Pod Mod System
Vinci  Pod Kit, harici 18650 ebat tek pil ile kullanım, 2 haftadan fazla bellek ve ateşleme hızı sağlayan Voopoo'nun işlem gücünü GENE.AI yongası ile zirveye çıkaran yeni sistem mod pod hepsi bir arada başlangıç setidir. 5 ila 70W arası ateşleme gücünü hızlı rampa süresi ile deneyimlemek i..
320,00TL
Marka: VOOPOO MARKA Marka: Pod Mod System
VOOPOO VINCI Mod Pod Sistemi, kompakt tasarımlı ve çekici renklere sahip yeni ve yenilikçi bir VW kitidir. 1500mAh dahili pil içeren yeni nesil GENE.AI çipini benimser. VINCI Mod Pod bobinleri eşleştirmek ve mükemmel bir lezzet getirmek için akıllıca ayarlanabilen güce sahiptir. 2 hafta boyunca buha..
320,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)