Menu
Your Cart


VEIIK MARKA

Marka: VEIIK MARKA Marka: Pod Mod System
VEIIK Airo Pod Kit, Tarz ve ergonamiyi en üst seviyede sunan VEIIK markasının en yeni Amerikan tasarıma sahip POD sistem elektronik sigara kit modeli Airo Pod Kit kullanımı kolay hafif ve ergonamik tasarımı ile beraber dış görünümü ile de beğenileri toplayan 2ml likit kapasiteli kartuşu sarım yapıla..
250,00TL
Marka: VEIIK MARKA Marka: Pod Mod Kartuş
Airo Pod Kartuşu, 2ml likit kapasiteli yedek bobin coili 1.2 ohm dirence sahip bu kartuşlar VEIIK Airo Pod Sistem Modu ile kullanılmak üzere tasarlanmış organik pamuk sarıma sahip yandan dolma özelliğinde yeniden doldurulabilir salt likit kullanıma uygun MTL kartuşlardır. Boğaz vurumu sıkı..
95,00TL
Marka: VEIIK MARKA Marka: Pod Mod System
Moos Pod Sistemi, Dahili 1100mAh pil gücü ve 2 ml e likit kapasitesine sahip VEIIK Moos elektronik sigara başlangıç seti kullanımı oldukça ergonamik ve şık tasarıma sahip hafif ve kolay kullanım sunan tekrar e likit sıvısı doldurularak kullanılabilir yedek pod kartuş sistemi üzerine inşaa edilmiş ba..
310,00TL
Marka: VEIIK MARKA Marka: Pod Mod Kartuş
Moos Pod Kartuş, 2ml e likit kapasitesi bulunan MOOS Pod Mod kartuşları 1.2 ohm seramik bobin sarımdır. Tek seferlik dolum ile tam gün MTL Vaping deneyimi sunan Veiik Mood Pod Kartuşları her bir paket içerisinde 2 adet bulunmaktadır.Özellikleri:Marka: VEIIKÜrün Adı: VEIIK Moos Pod Cartridge 2ml..
95,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)