Menu
Your Cart


VAPORESSO MARKA

Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Elektronik Sigara
Vaporesso Armour Pro, omniboard 4.0 teknolojisi ile üretilmiştir. 0.002 saniyedeki muhteşem ateşleme süresiyle anında tepki verir. Cascade baby tank sayesinde ise akıtma sorunları hallolmuş görünüyor. Kullanımı ergonomik ve verimli bir performans cihazı arıyorsanız armour pro tam size göre. Üstelik ..
430,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Atomizer
Vaporesso Cascade Bebek SE 6.5ml / 2ml E-suyu kapasitesi ve 24.5mm çapında bir süper lezzet alt Ohm tankıdır. Cascade serisi tanktan miras alan Cascade Baby SE, potansiyel kuru darbeyi azaltmak ve bobin ömrünü uzatmak için benzersiz yalıtım yapısına sahiptir. Ayrıca, Baby SE tankı, uy..
190,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Atomizer
Vaporesso Cascade Mini Sub-Ohm Tank, 3.5mL eJuice kapasitesi, üçlü oluklu hava akımı kontrolü ve Vaporesso GT Coil System'in gelişmiş koleksiyonunu kullanan ünlü Cascade serisinin en küçük yenilemesidir. Cascade Mini Tank, suyu uygun bir doygunluk için suyundan ayıran ve tankın taşmasını e..
190,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Hazır Coil
Vaporesso EUC 0.6 ohm Ceramic Coil 5'li PaketVaperesso EUC coil, 0,6 Ohm Cotton Coil 5 Li, Uyumlu olduğu tank modellerine doğrudan Vaporesso Estoc'un 24K Altın Kaplama konektörüne uyan ve tankın montajı ile yerinde tutulan vidasız bir tasarıma sahip uzun ömürlü %100 organik Japon pamuğundan üretilmi..
120,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Elektronik Sigara
Vaporesso GEN Kit, 220W GEN Mod ve 8ml SKRR-S Tankından oluşur. 4 kaplama tabakası içeren yenilikçi bir kılıfla, mod yumuşak bir lastik benzeri bir his verir, ancak yine de dokunuşa kadar pürüzsüz. Çift 18650 pillerle güçlendirilmiş, gelişmiş AXON yonga seti ile bütünleşir, 5-220W geniş bir çıktı ar..
480,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Hazır Coil
Vaporesso GT CCELL Seramik Coil 3 lü Paket, Vaporesso markasının devrim niteliğindeki Nrg tankları ile uyumludur. Seramik coiller diğer coillere göre ısıya daha dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. 2 sarımlı modeldir (quad coil).Vaporesso GT CCELL Seramik Coil Özellikleri Ohm değeri: 0.5 ΩWatt..
110,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Hazır Coil
Vaporesso GT Mesh Coil 0.18 ohm 3 lü Paket, NRG ve Cascade Baby tanklar ile uyumludur. Mesh Coil tasarımı sayesinde artan ısıyı pamuk yüzeyine eşit olarak ileterek hem daha hızlı ısınmasını hem de daha iyi lezzet vermesini amaçlar. Ayrıca mod ateşleme butonuna bastığınızda likit lezzetini daha çabuk..
110,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Hazır Coil
Vaporesso GT2 Coil 3'lü PaketVaporesso GT2 Coil,Vaporesso'nun Düşük watt cihaz model NRG SE ve NRG tank modelleri ile uyumlu coil ürünüdür. Paket  içerisinde 3 adet bulunan GT2 Coil 40 - 80W / Üreticinin Önerilen Watt Aralığı: 55 - 65W çalışma aralığında kullanılması gerekir. Özellikle tek pill..
110,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Elektronik Sigara
Vaporesso Luxe S 220 Watt, vaporesso markasının en yeni cihazlarından dır. 8 ml likit kapasitesine sahip SKRR S tank ile ayrıcalık yaratmaktadır. 220 watt güzünde olan cihaz 2 adet harici pil ile çalışmaktadır. Vaporesso SKRR S tank likit sıçratmasını en aza indirecek şekilde özel tasarlanmıştır. QF..
520,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Pod Mod System
Vaporesso Nexus Pod Kit, Kullanımı ve taşıması kolay likit sızdırma sıfır hızlı şarj olma özelliği ve bunun gibi bir çok özelliği barındıran canlı bir çok renk seçeneğine sahip ergonamik ufak boyutlu sağlam kasa üzerine inşa edilmiş Pod tipi e likit sıvısı ile kullanılan bir e sigara hepsi..
220,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Hazır Coil
Vaporesso Nrg GT4 0.15 ohm Coil 3 lü Paket, Vaporesso markasının devrim niteliğindeki Nrg tankları ile uyumludur. Örneğin Revenger modelinde kutunun içinden çıkan coil’ dir. 2 sarımlı modeldir (dual coil).Vaporesso GT4 Coil Özellikleri Ohm değeri: 0.15 ΩSarım sayısı: 2Kutu içindeki coil sayısı:..
110,00TL
Marka: VAPORESSO MARKA Marka: Hazır Coil
Vaporesso Revenger Nrg Gt8 Coil 3'Lü PaketVaporesso Gt8 Coil, Vaporesso NRG Tank için GT8 Bobin Maksimum Buhar Üretimi için Mükemmeldir. Vaporesso Revenger Kiti serisi ve NRG tank ile set oluşturan Vaporesso Kit elektronik sigara NRG Tanka sahip modeller için Yedek Bobinler.Özellikler0.15 Ohm Direnc..
110,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)