Menu
Your Cart


Yogi Premium Likit

Marka: YOGİ MARKA Marka: Yogi
Yogi Likit gevrek granola barlarının lezzetini tamamen yakalayan Likit oluşturmak için yorulmadan çalıştı. Yerfıstığı Yağı ile Banana Granola Bar, fıstık ezmesi ve muz altı tonlarında ince tatlı bir bal çubuğudur. Yogi E Liquid, ABD'deki tüm meyve suyunu bir IOS7-Sertifikalı Laboratuvarda bulunduruy..
130,00TL
Marka: YOGİ MARKA Marka: Yogi
Yogi Green Apple, Yeşil elma özlerinin tartı niteliğinde yoğunluk ile her vaping esnasında tekrarlama içgüdüsüyle deneyimleyeceğiniz eşsiz yeşil elma tatları ve kokusu yumuşak bir içimle sunan Yogi E Likit tarafından FARMS serisi 60ml olarak sizlerle buluşuyor. Green Apple e likit sıvısı 3 ve 6mg ni..
130,00TL
Marka: YOGİ MARKA Marka: Yogi
Yogi'nin sunduğu orijinal Granola Bar, denediğimiz orijinal aromalı likitlerden biridir. Her çekimde, gerçek bir granola çubuğunda çiğnemekte olduğunuz hissi elde edersiniz. Yogi E Liquid, e meyve sularının harika bir tadı olduğundan emin olmak için çok şey yapar ve bunları koymayı seçtiğiniz herhan..
130,00TL
Marka: YOGİ MARKA Marka: Yogi
Yogi Pineapple, Tropikal esinti ile hazırlanmış ananas meyvesi özleri yoğun tadı ve kokusunu yumuşak bir içimle sunan Amerikan menşeli premium e likit üreticisi Yogi'nin FARMS serisi 60ml olarak yüksek kalite çıtanızı ve beklentinizi yukarılara taşıyacak özel bir lezzet... Yogi FARMS Pineapple e lik..
130,00TL
Marka: YOGİ MARKA Marka: Yogi
Yogi Pomegranate 60ml, Farms serisi narlı e likit sıvısı ile yoğun şekilde nar meyvesinin özünde kendinizi bulacak yoğun ve keskin bir tat patlaması ile vaping deneyimizi zirveye çıkaracaksınız. Amerika menşeli premium likit üreticisi Yogi tarafından özenle hazırlanmış özel bir lezzet sunan Farms se..
130,00TL
Marka: YOGİ MARKA Marka: Yogi
Yogi White Grape 60ml, yoğun bir şekilde beyaz üzüm tadı ile her vaping esnasında zincirleme vapinge davet eden eşsiz sarı üzüm tatları ve kokusu yumuşak bir içimle sunan Yogi E Likit tarafından FARMS serisi 60ml olarak sizlerle buluşuyor. White Grape e likit sıvısı 3 ve 6mg nikotin g..
130,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)