Menu
Your Cart


Hotcig Kubi Refillable Kartuş 4'lü Paket

Hotcig Kubi Refillable Kartuş 4'lü Paket

Pod elektronik sigara modelleri her ne kadar mod e-sigara cihazlarından çok daha hafif, kolay kullanılan ve pratik cihazlar olsalar da pod (kartuş) kısımlarının yenilenmesi gerekir. Çoğu zaman pod (kartuş) kısmının değişmesine neden olan şey, pod kartuşun içindeki coil (bobin) yapısıdır. Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş ile başarılı bir pod mod olan Hotcig Kubi kullanımını kesintisiz hale getirebilirsiniz.

Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş, adından da anlaşılabileceği üzere salt likit dolumu yapılabilen bir pod (kartuş) yapısıdır. Her ne kadar Hotcig Kubi Pod Mod kutusunun içinden yedek bir pod kartuş çıksa da, kullanım ömrünü uzatmak için Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş almanız gerekebilir.

Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş 1.7 ml salt likit kapasitesine sahiptir. Bu pod (kartuş) yapısında salt likit dolumu yan - alt kısımdan yapılır. Çoğu salt likit ince uçlu bir şişede saklandığı için dolum işlemi son derece kolaydır. Pod (kartuş) kısmının yanındaki silikon kapak, salt likit içeriğinin pod kartuştan sızmasını önler. Her Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş paketinde 4 adet pod (kartuş) bulunur ve pod (kartuş) yapıları Hotcig Kubi pil gövdesine kolaylıkla uyar. Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş yapılarının hepsi PTCG olarak da bilinen ve medikal sektöründe de kullanılan bir tür sağlıklı - ısıya dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

 

Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş Kutu İçeriği

4 x Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

HAVALE / EFT VEYA KAPIDA ÖDEME 


TAKSİT SEÇENEKLERİ    

Axess Karta Peşin Fiyatına 3,6 ve 9 Takist. Diğer Kartlara 3,6 ve 9 Taksiit İmkanı. Satılan Ürünler Yasal Olmadığı İçin Şirket Kredi Kartı

% 7 komisyon ile işlemektedir. Sipariş İçin WhatsAapp Veya Canlı Destekten İletişime Geciniz

Hotcig Kubi Refillable Kartuş 4'lü Paket
115,00TL
  • Stok: Stokta Mevcut
  • Marka: Pod Mod Kartuş
Etiketler: hotcig , kubi , refillable , kartuş , 4'lü , paket , pod , mod , kartuş , pod , mod , kartuş