Menu
Your Cart


GEEK VAPE MARKA

Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Pod Mod System
Geekvape Aegis Boos Pod Mod Kit'i tanıtmaktan  mutluluk duyuyoruz .  40W'a kadar Pod ve RDTA kullanımını destekleyebilen  Geekvape Aegis Boos Kit, MTL ve DTL içim deneyimi için tasarlanmış iki ayrı bobin (sadece set seti) ile birlikte ..
340,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Elektronik Sigara
Geekvape Aegis Solo Mod şimdi en yeni en güncel ve aegis modeline göre daha ufak bir model olarak esigara severlerin hizmetinde! Yüksek amperli bir 18650 pille çalışan en yeni AS Chipset, bu modun 10ms'lik hızlı ateşleme ve çeşitli çalışma modlarıyla birlikte 100W'a kadar ateşlemesine olanak tanıyor..
455,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
GeekVape AMMIT Dual Coil Version RTA Atomizer GeekVape AMMIT Dual Coil Version, çift Coil opsiyonunu desteklemek için yeni 20mm yapı katıyla ve daha kolay inşa edilebilecek şekilde yükseltilmiş halidir. AMMIT Dual Coil Version RTA, alt ve yan akışları birleştiren yenilikçi dört yollu hava akışı..
200,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
Özelliklerklasik görünümYukarıdan aşağıya hava akış sistemine sahip sızdırmaz tasarımRakipsiz lezzet üreten bobinlerde doğrudan yönlendirmeMükemmel kısıtlama için hava akımı ayar seçenekleriProfesyonel MTL damla ucu 510 r ve çeşitli tercihler için iki farklı çapla birlikte gelir.Yukarıdan aşağıya do..
200,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
GeekVape Blitzen RTA, Postless güverte tasarımına sahip olan GeekVape markasının yeni atomizer modeli Blitzen RTA 2ml ek aparatları ile 5ml likit kapasitesine sahip 24mm çapında ek bağlantı uç noktaları altın kaplama dış gövdesi paslanmaz çelik ve uzun ömürlü ısıya dayanıklı samdan oluşmaktadır.Geli..
210,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
GeekVape Zeus Çift Bobinli RTA, sızdırmaz bir teknolojiye ve tek bir bobin veya çift bobinli yapı güvertesi özelliklerine sahip olan inanılmaz Zeus 26mm Sızdırmaz RTA'ya geçiştir. Inşaat güverte dört 3mm terminali ve 5mm x 4 mm genişleme yuvaları ile bir postless tasarım özellikleri. Zeus'un içinde ..
230,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
Geekvape Zeus X RTA, orijinal Zeus RTA ve Zeus Dual RTA'nın yükseltilmiş çift bobinli versiyonudur. 25mm çapında ve yenilikçi sızdırmaz üst hava akış sistemi, harika bir lezzet sağlamak için üstten alta doğru hava akışı aktarma özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmış olan Zeus X RTA, dayanı..
230,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)