Menu
Your Cart


Premium Likit Blog RSS Feed

22 Oct E-Sigara %95 Daha Az Zararlı
emre 0 5550
E-Sigara %95 Daha Az ZararlıBilim insanları ABD’de bu konuda ikiye ayrıldı. Ancak Birleşik Devletler Sağlık Bakanlığı’nın bir bölümü olan PHE – Halk Sağlığı İngiltere’sinden yeni bir rapor yayınlandı.Rapora göre elektronik sigara için analog muadillerinden önemli ölçüde daha az zararlı olduğu sonucu çıktı. Peki, ne kadar az? Resmi tahminlere göre i..
08 Oct Elektronik Sigara Atomizer Seçimi Nasıl Yapılır?
emre 0 295
Elektronik Sigara Atomizer Seçimi Nasıl Yapılır?Elektronik sigaralarda atomizer seçimi nasıl yapılır? Evet merak ettiğiniz sorunun yanıtı detaylı şekilde veriliyor.MTL = Sigara içimiDL= Ciğer çekimi ya da nargile çekimiYukarıda verilen bilgiler kapsamında, elektronik sigara atomizer seçimi nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor. Elektronik sigara..
02 Aug Elektronik Sigara Boğaz Yanması
emre 0 529
Elektronik Sigara Boğaz YanmasıElektronik sigara kullananlarda boğaz yanması olur mu? Olursa neden olur? Sorularınız yanıtı net şekilde veriliyor.Yaşanan elektronik sigara boğaz yanması ile ilgili, sebebinin ne olduğu merak ediliyor. Bazı durumlarda bu şekilde bir sorun yaşanabiliyor. Sebebi ise direkt olarak likit gösterilir. Genel anlamda yaşanan..
02 Aug Hazır Coil Hatası Çözüm Yöntemi
emre 0 132
Hazır Coil Hatası Çözüm YöntemiYeni satın aldığınız bir elektronik sigarada coilin temassızlık hatası ya da elektronik sigara atomizeri hatası ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu, oldukça sık karşılaşılan bir hatadır ve elektronik sigaranızın arızalı olduğu anlamına gelmez. Sadece bir temassızlık problemi vardır. Oldukça kolay şekilde de çözülebil..
26 Jul Adım Adım Coil Sarım
emre 0 214
Adım Adım Coil SarmakKendiniz coil sarmak ister misiniz? Bunun için hem yapmanız gerekenler hem de temin etmeniz gerekenler verilmiştir.İşte adım adım coil sarmak…Coil Sarmak İçin Nelere İhtiyacımız Var?İlk olarak temin etmeniz gereken malzemeler hakkında bilgi veriliyor. Coil sarmak için nelere ihtiyacımız var sorusunun yanıtı veriliyor. Aşağıda v..
15 Sep Elektronik Sigara Nedir?
emre 2 13580
Elektronik Sigara Nedir?Sigara tüketimini sağlığa daha az zarar verecek hale getirmek ve aynı zamanda sigara tüketimi sırasında açığa çıkan büyük maliyetleri en aza indirmek için geliştirilmiş olan elektronik sigara sistemi en basit tabiriyle nikotin dağıtım sistemi olarak bilinmektedir. Sigara kaynaklı hastalıkların ve ölümlerin sayısının oldukça ..
15 Sep Elektronik Sigarada VG – PG Nedir?
emre 0 8000
Elektronik Sigarada VG – PG Nedir?Normal tütün kullanımının zararlarını azaltmak için kullanıma sunulan elektronik sigara ürünü, diğerlerine göre daha sağlıklı bir alternatif oluşturuyor. Duman yerine buhar oluşturan bir sistemle çalışan bu ürün, yine tütün ihtiyacını karşılayacak bir niteliğe sahiptir. Elektronik sigaranın yapısı genel olarak 4 bi..
15 Sep Likit Akıtma ve Sıçratma Sorununa Çözüm
emre 1 9838
Likit Akıtma ve Sıçratma Sorununa ÇözümElektronik sigaralar günümüzde yoğun şekilde kullanılmaya başlamıştır. Her cihazda olduğu gibi elektronik sigara cihazlarında da sorun yaşanması kaçınılmazdır. En sık karşılaşılan sorunlar arasında likit akıtma ve sıçratma sorunu bulunmaktadır. Elektronik sigara içerisinde yer alan likitler yanlış kullanım ya ..
15 Sep Elektronik Sigara Malzemeleri ve Likit Çeşitleri
emre 0 7688
Elektronik Sigara Malzemeleri ve Likit ÇeşitleriDumanın normal sigaraya göre daha çok olduğu, içinde likit kullanılan sigara elektronik sigaradır. Sigaradan daha az zararlıdır.Bakıldığında elektronik sigara likit ile kullanılan ve meyve kokuları ile kullanılan bir sigaradır. Pek çok kişinin severek kullandığı bu ürün, en çok tercih edilen popüler s..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)