Menu
Your Cart


Atomizerler

Atomizer elektronik sigaraların rezidans kısımlarında likitin buhar haline gelmesini sağlayan malzemedir. Çoğu zaman buhar ve aroma tadını atomizer seçimi ile en kaliteli hale getirebilirsiniz. Her marka elektronik sigara yedek parçaları en uygun fiyatlarla iyibuhar satış sitesinde yer almaktadır. Yedek parça satışı da yapan sitemizde her ürün piyasaya göre en uygun fiyat avantajı ile size sunulmaktadır.

Marka: ADVKEN MARKA Marka: Atomizer
Advken MANTA RTA AtomizerAdvken Manta RTA, 3ml kapasiteli ve yedek camı  ile 4,5 ml kapasiteli, 24mm Çapı yeniden inşa edilebilen bir tank atomizeridir. Manta, uygun üst dolum sistemi tasarımı, altın kaplama bağlantı noktaları  ve alt ayarlanabilir hava akımı ile donatılmıştır. Likit için ..
200,00TL
Marka: AUGVAPE MARKA Marka: Atomizer
Augvape INTAKE Dual 26mm RTA Özellikleri:26mm Çap5.8 mL Kabarcık Suyu Kapasitesi4.2 mL Standart KapasitePyrex Cam Takviyesi304 Üstün Paslanmaz Çelik UyumluluğuÇeyrek Turn-Dolgu Tasarımı - İki Büyük Dolum PortuBüyük İki Direkli Yapı Güvertesi - Güverte Tabanlı 4 TerminalAltıgen Vidalar ile Sabitlenmi..
240,00TL
Marka: DİGİFLAVOR MARKA Marka: Atomizer
Eğer kaliteli bir atomizer tank kullanmıyorsanız, kullandığınız e-sigara modeli size üstün bir performans sağlamaz. Digiflavor Siren V2 24 MTL, özellikle sigara içimi atomizer tank arayanların imdadına yetişiyor. 15 mm uzunluğundaki drip tip kısmı, 24 mm’lik genişliği ve 4.5 ml’lik tank kapasitesiyl..
230,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
GeekVape AMMIT Dual Coil Version RTA Atomizer GeekVape AMMIT Dual Coil Version, çift Coil opsiyonunu desteklemek için yeni 20mm yapı katıyla ve daha kolay inşa edilebilecek şekilde yükseltilmiş halidir. AMMIT Dual Coil Version RTA, alt ve yan akışları birleştiren yenilikçi dört yollu hava akışı..
200,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
Özelliklerklasik görünümYukarıdan aşağıya hava akış sistemine sahip sızdırmaz tasarımRakipsiz lezzet üreten bobinlerde doğrudan yönlendirmeMükemmel kısıtlama için hava akımı ayar seçenekleriProfesyonel MTL damla ucu 510 r ve çeşitli tercihler için iki farklı çapla birlikte gelir.Yukarıdan aşağıya do..
200,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
GeekVape Blitzen RTA, Postless güverte tasarımına sahip olan GeekVape markasının yeni atomizer modeli Blitzen RTA 2ml ek aparatları ile 5ml likit kapasitesine sahip 24mm çapında ek bağlantı uç noktaları altın kaplama dış gövdesi paslanmaz çelik ve uzun ömürlü ısıya dayanıklı samdan oluşmaktadır.Geli..
210,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
GeekVape Zeus Çift Bobinli RTA, sızdırmaz bir teknolojiye ve tek bir bobin veya çift bobinli yapı güvertesi özelliklerine sahip olan inanılmaz Zeus 26mm Sızdırmaz RTA'ya geçiştir. Inşaat güverte dört 3mm terminali ve 5mm x 4 mm genişleme yuvaları ile bir postless tasarım özellikleri. Zeus'un içinde ..
230,00TL
Marka: GEEK VAPE MARKA Marka: Atomizer
Geekvape Zeus X RTA, orijinal Zeus RTA ve Zeus Dual RTA'nın yükseltilmiş çift bobinli versiyonudur. 25mm çapında ve yenilikçi sızdırmaz üst hava akış sistemi, harika bir lezzet sağlamak için üstten alta doğru hava akışı aktarma özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmış olan Zeus X RTA, dayanı..
230,00TL
Marka: OBS MARKA Marka: Atomizer
OBS Engine RTA Atomizer ÖzellikleriBoyutlar: 2-3/16″ x 1″ (Including Drip Tip and Threads)Çap: 25mm510 Tipi giriş5.2ml Likit kapasitesiIsıyı izole edebilen taban sistemiSıvı kaçmasını optimize eden yapı.Çift hava delikli gövde17mm geniş hava delikleriYüksek hava ayarı yapılabilen akış ayarıYeni ve g..
180,00TL
Marka: SMOK MARKA Marka: Atomizer
SMOK TFV12, 6.0ml e-Sıvı kapasitesine sahip güzel bir paslanmaz çelik konstrüksiyon tasarımına sahiptir. TFV12, dayanıklı üç boyutlu desen tasarımına sahip yüksek sıcaklığa dayanıklı bir cam kullanır. Ayrıca, karışıklıkları en aza indirgemek için büyük bir yeniden doldurma yuvasına sahip yeni bir dö..
190,00TL
Marka: SMOK MARKA Marka: Atomizer
Smok TFV8 Big Baby RBAÖzellikleriSmok TFV8 Big Baby Atomizer İle UyumludurV8 baby RBA İçerik:1 * Smok V8 Baby RBA Coil1 * V8  Big baby RBA özel cam tüp1 * Tornavida4 * Yedek Vidalar2 * Conta (Contan'ın 1 tanesi  Coil Üzerinde)0.35Ω tel kurulu olarak gelir paket içeriğinde pamuk bulunmamakt..
230,00TL
Marka: SMOK MARKA Marka: Atomizer
Smok markasının büyük hacimli tankı TFV8 Big Baby Tank, sürekli likit doldurmaktan sıkılan kullanıcılar için geliştirildi. Hem hazır coil hem de sarılabilir sistemle çalışabilen bu elektronik sigara tank modeli gerçekten çok kullanışlı.Smok TFV8 Big Baby Tank Kutu İçeriği1 Adet Smok TFV8 B..
190,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)